שחייה ללא משקפיים

אין מאושר ממני שאני אחרי ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.
כל מי שמכיר אותי יודע שהתחביב הגדול שלי הוא שחייה. זהו זמן נהדר בשבילי לעצור לרגע ולהתמקד בעצמי. מתחת למים אני מרגיש מנותק ורגוע והשחייה עושה לי טוב לגוף ולנפש.
דבר אחד שתמיד הפריע לי כשהייתי מגיע לשחות הוא המשקפיים שנאלצתי להרכיב בשנים האחרונות.
מחוץ למים המשקפיים כלל לא הפריעו לי ואם לא הייתי מעוניין להרכיב אותן מסיבה כלשהי, יכולתי במקומן להשתמש בעדשות מגע. אבל מתחת למים הסיפור הוא אחר ומורכב הרבה יותר.
מותר כמובן להרכיב משקפיים לים או לבריכה אבל זה כלל לא נוח כיוון שהן יכולות לעוף מתנועות המים. בשביל זה קיים חוט שמחברים אותו למשקפיים ומונע מהן להיסחף אם הן נופלות מראשו של השוחה. אבל עדיין קיימת התעסקות במשקפיים והן יכולות ליפול כל רגע. בנוסף, משקפיים הן עסק לא זול והרבה אנשים ובניהם גם אני, לא מעוניינים להיכנס איתן למים מהחשש שמא יהרסו או יישברו.
בעדשות מגע כלל אסור להשתמש מתחת למים כי הן עלולות ליצור זיהומים בעיניים וזה מצב מסוכן שיש להימנע ממנו.
כל התסבוכת הזאת יכולה להיתפר באופן די קליל באמצעות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. הסרת משקפיים היום היא עניין מאוד נפוץ, הרבה אנשים פונים לפתרון של הסרת משקפיים כל אחד מסיבותיו הוא.
אני רציתי לבצע הסרת משקפיים בלייזר בעיקר כדי לתת מענה לבעיית השחייה עם המשקפיים שהפריעה לי. אין מאושר ממני על הצעד הזה – היום אני שוחה בחופשיות וללא חששות ואני רואה מצויין גם מתחת למים.
אסותא אופטיק טיפלו בי במסירות רבה והקדישו לי את מלוא תשומת הלב שהייתי צריך בתקופה זו.
אני רוצה להביע את הערכתי הרבה לצוות אסותא אופטיק ולרופאים המטפלים שמבצעים ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר ומשפרים את חייהם של המוני אנשים.
אני שמח להמליץ על פתרון הסרת משקפיים לכל מי שנדרש לכך, מכל סיבה שהיא ולכל מי שיש בליבו חשש מניתוח הסרת משקפיים בלייזר, תדעו שמדובר בפתרון רפואי מדהים, לא כואב ולא מפחיד עם זמן התאוששות קצר ביותר. אני מאוד מרוצה ואמליץ על כך בחום לקרובים אליי ולכל מי ששוקל הסרת משקפיים.
תודה רבה אסותא אופטיק.
בברכה,
יוסי א.